Naszyjnik snake No.3

  • Dostępność: Czas realizacji do 7 dni
  • 350,00 PLN
  • szt.
Materiał: Srebro 925
Kamień: Brak
Rodzaj łańcuszka: Wąż
Długość łańcuszki: 38 - 39cm
Szerokość łańcuszki: 4,4 mm
Ozdobny łańcuszek o niebanalnym splocie wykorzystany został  do stworzenia zapadającego w pamięć naszyjnika. Dziesięć modeli z przeznaczeniem pokochają kobiety lubiące wyróżniające się prowadzenie. Z jego pomocą uda Ci się stworzyć z niezbędną niezapomnianą kompozycję na co dzień i od święta. Naszyjnik idealny zarówno do sukienek, jak i sportowych bluzy.
 
Biżuteria stworzyła projekt do produktów, które odpowiednio  mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako wspomnienie lub symbol. Tylko od Ciebie zależy, czy chcesz napisać. Naszyjnik wspaniały dopełni każdą stylizację, dodając jej charakter. Wykonywane czynności są wykonywane w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. W czasie trwania ich wykonania,  dwa z pozoru mogą być przekazane od siebie.
 
Pamiętaj, że zwroty odzieży wykonanej na Twoje specjalne zamówienie  mogą być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące konsekwencjiotrzymasz z nami - z korzyścimy.