Naszyjnik serce No.2

  • Dostępność: Czas realizacji do 3 tygodni
  • 800,00 PLN
  • szt.
Materiał: Srebro 925
Kamień: Brak
Rodzaj łańcuszka: Ankier
Długość łańcuszka: 45 cm lub 50 cm
Wielkość zawieszki: 24 mm x 30 mm
Piękne, pękate serce zawieszone na łańcuszku ankier, to świetna propozycja dla tych, którzy chcą okazać swoje uczucia. Mimo że trudno zaliczyć mnie do grona romantyczek, to w tym sercu jest coś takiego... Zaklęty w nim magnetyzm poruszy nawet zatwardziałe nie - romantyczki. 
 
Biżuteria którą projektuję to produkty, które odpowiednio pielęgnowane mogą towarzyszyć Ci przez długie lata jako pamiątka lub symbol. Tylko od Ciebie zależy jaką historię chcesz nimi napisać. Naszyjnik świetnie dopełni każdą stylizację, dodając jej charakteru. Większość wyrobów wykonywana jest ręcznie w Polsce specjalnie na Twoje zamówienie. Tworzymy je z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką i rzemiosłem jubilerskim. Dlatego potrzebujemy czasu na ich wykonanie, a dwa z pozoru identyczne egzemplarze mogą różnić się delikatnie od siebie.
 
Pamiętaj, że zwrot biżuterii wykonanej na Twoje specjalne zamówienie może być w związku z tym utrudniony. Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozmiaru, skontaktuj się z nami - z chęcią pomożemy.